VELİ GÖRÜŞLERİ

Bana göre herşey mükemmel. Hizmetleriniz için çok teşekkür ederim ve hizmetlerinizin daim olmasını dilerim.

Veli

Öğretmenlerimizi içten ve samimi buluyorum. Özellikle oğlum çok seviyor ve isteyerek geliyor.

Veli

Daha önce gittiğim terapi merkezinden daha iyi buluyorum. Çalışmaları ve çocuklarımıza yaklaşımlarını eğitimleri çok iyi yani çocuğum gelirken mutlu oluyor. Bu da benim için çok önemli.

Veli

Kızım burada daha iyi eğitim alıyor ve daha iyi gittiğini düşünüyorum

Veli

Sadece işitme ve konuşma üzerine bir kurum olması tercih sebebimiz oldu.

Veli

Terapi için kendimize yer ararken raslantı olarak karşımıza çıktı. Böyle bir ekiple çalıştığımız için çok şanslıyız. Sadece dil üzerine bir okul olması öne çıkması için bir etken.

Veli

Oğlumun burayı sıcak bir yuva olarak görmesi benim için önemli. Bir kaç ay olmasına rağmen farklılıklar görmemiz bizim için memnun edici.

Veli

Yeni bir kurum arayışımızda burayı bulduk, iyi ki de bulduk. Bekleme salonunda çocuklar beklerken oynayabilecekleri satranç, çocuk dergileri bulunursa zamanı değerlendirebilirler.

Veli

Ege Ses’ten çok memnunum. Hocalarımız da güleryüzlü ve sıcak, hepinizden çok memnunum, emeğiniz için teşekkür ediyorum hepinize.

Veli

Okulumuz personeli ve öğretmenleri hepsi güleryüzlü ve içten. Okul zaten okul değil de bir ev ortamı gibi sıcak ve huzurlu. Çocuğumu bu okula güvenle ve huzurla gönderiyorum. Fatih hocamıza bu okulu açtığı ve bu personeli bir araya getirdikleri için, çocuklarımıza bu imkanı sağladıkları için çok teşekkür ederim.

Veli

Okulu yalnızca işitme engelli ve konuşma problemi olan çocuklara eğitim verdiği için tercih ettim. Çocuğumun burada sosyalleşmesini, çekingen tavrını atmasını, soru sorulduğu zaman utanmadan, çekinmeden kendini ifade etmesini istiyorum.

Veli

Tam anlamıyla bütün öğretmenler ve çalışan personeliyle işinin ehli insanlar. Tam kadro uzman kişiler, hepsinin yüreğine sağlık. Sadece dil üzerine bir okul olduğu için ve kızımın konuşmayı kazanıp kendine özgüveni gelmesi için burayı tercih ettim.

Veli

İlk önce benim için öğretmen önemlidir, onun güleryüzlü olması ve çocuğumla anlaşması için biz burayı seçtik. Çok memnunuz, buradaki çalışanlara teşekkür ederiz.

Veli

Oğlumun ve bizim hayatımıza giren mucizelerden birisiniz. Böyle güzel bir kurumda ve dalında uzman, sevgi dolu öğretmenlerden eğitim aldığımız için çok şanslıyız. Öğretmenlerimizin sevgisi ve bilgisi ile oğlum konuşmasında çok yol katetti. Oğlum derdini anlatamayan, sorunlarını çözmeyen, ifadesi eksik olan bir çocuktu. Şimdi ise bambaşka bir çocuk oldu. Olumlu etkileriniz için çok tesekkür ederiz. Sizi çok seviyoruz.

Veli

Ege Ses Terapi dışı gibi içi de güzel sevimli tertemiz bir okul. Eğitimine söyleyecek sözümüz yok zaten. Öğretmenlerimizin hepsi güler yüzlü. Ege Ses Terapi çok güzel bir okul biz çok memnunuz.

Veli

Gördüğüm en hijyenik eğitim merkezi. Öğretmenler ve personel işini severek ve güleryüzle yaptıkları için başarı kaçınılmaz kılınmış, Tebrikler Fatih Bey'e

Veli

Bu kurum çocuğuma çok büyük artılar kazandırdı. Veli olarak benimde bilinçlenmemi sağlıyor. Çocuğuma neyi nasıl öğreteceğimi artık daha iyi biliyorum.

Veli

Çok temiz, personeli güleryüzlü ve samimi.Çocuğumuz geç konuştuğu için bu kurumu tercih ettik ve çok faydasını gördük.

Veli

Yaptığımız araştırmalar ve tavsiyeler üzerine geldik. Ege Ses Terapi ile geçen 3 aylık dönemde aldığımız sonuçlar harika. Mine Hanıma kızımıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Veli

Çok temiz, personeli güleryüzlü ve samimi. Çocuğumuzun geç konuşması sebebiyle buraya geldik ve çok faydasını gördük. İlk çocuğumuz buradan mezun oldu ve çok düzgün konuşuyor. İkinci çocuğumuz çok kısa sürede konuşmaya başladı. Beklentimize kısa sürede cevap aldık. Öğretmenlerimize ve kurum yetkililerine çok teşekkür ederiz.

Veli

Tesadüfen telefon aramaları sonucu bulduğum ve iyi ki de bulmuşum dediğim bir kurum. Muhteşem bir yer. Çocuğum artık daha net konuşuyor.

Veli

Öğretmenlerimizden çok memnunuz. Gökçen Başlı ve Sinem öğretmenimiz iyi ki varlar.

Veli

Güler yüzlü, bilgili ve kendilerini eğitime adamış bizden bir aile gibi. Kesinlikle onları tanıdığıma ve bulduğuma çok memnunum. Eğitimle ilgili bizi bilgilendirmeleri çok iyi. Beklentinin üzerinde eğitimleri var. Daha ne istenebilir ki.

Veli

İlk başladığımızda tercih nedenimiz veya beklentimiz yoktu ama zaman geçtikçe iyi ki burayı tercih etmişiz dedik. Bize bilmediklerimizi öğrettiler. Hem ben hem çocuğum çok iyi şekilde eğitildiğimizi düşünüyorum. Böyle bir okul olması bizler için çok büyük bir şans. Alanında uzman kişileri ve bütün öğretmenlerimizi çok seviyoruz.

Veli

Hakkında sadece internet üzerinden bilgiye ulaştığım bir merkezdi ve olumlu sonuçlar aldım. Öğretmenlerin yaklaşımı, merkezin ilgili oluşu güzel. Çocuklar eğlenirken öğreniyorlar. Çok memnun kaldım.

Veli

İlk olarak Ege Ses Terapi'ye telefon aracılığı ile ulaştım. Telefonda ki yaklaşımları çok iyiydi. Sonrasında beklentimin çok üstünde gelişmeler oldu. İyi ki buraya başvurmuşum ve çok menunum.

Veli

İnternet üzerindeki yorumlardan dolayı başvurdum ve çok menunum. Personel çok ilgili ve güzler yüzlü. Öğretmenlerimiz kendi çocukları gibi ilgi gösteriyor.

Veli

Öğretmenlerin güler yüzü, ilgisi ve bizleri bilgilendirmeleri çok güzel. Okul temiz ve bakımlı. Veli olarak çok memnunum.

Veli

Öğretmenlerden çok memnunuz. Çocuğuma çok faydası oluyor. Saygı ve sevgide kusurları yok. Eğitimleri çok iyi. Umarım bir sonraki nesillere faydaları daim olur.

Veli

Arkadaş tavsiyesi ile müracaat ettik. Beklentimizin üstünde bir kurum olduğunu gördük. Öğretmenlerimizin güler yüzlü olması ve ders sonrası bilgilendirme yapmaları çok güzel. 6 ayda kızımın gelişme kaydetmesi beni çok mutlu ediyor. Melike Hanım ve Gizem Hanımdan çok memnunuz.

Veli

İyi eğitimli ve güler yüzlü oldukları için bu okulu tercih ettik.

Veli

Her açıdan mükemmel bir kurum. Hizmet ve emekleriniz için teşekkür ederiz.

Veli

2019 şubat ayı... 3 yaşındaki kızımızın konuşması gecikti diye doktor doktor gezerken işitme kaybımız olduğunu öğrendik. Bizim için büyük bir yıkımdı.Doktorların olumsuz yorumları bizi iyice mutsuzluğa itmişken Fatih hoca ile tanıştık. O gün bizim için olumlu gelişmelerin başladığı gün oldu. Ege ses terapi tam anlamıyla ailemiz gibi oldu. Bize akla gelecek hertürlü konuda yol gösterdiler yardımcı oldular. 1 yıl olacak ve kızımız yaşıtlarını neredeyse yakaladı. Onları okadar çok sevdik ki herhafta koşa koşa geliyoruz. Fatih hocamız sinem hocamız, mine hocamız, göknil hocamız hepsi öyle kıymetli öyle iyi insanlar ki eğer çocuğunuz da konuşma ile ilgili bir problem varsa hiç düşünmeden gözünüz kapalı bu kurumu tercih edebilirsiniz...

yasemin gönülal

Oğlum 2.5 yaşındayken öğrendik işitme kaybı olduğunu.. Ve işitme cihazı kullanmakla birlikte hemen başladık dil konuşma terapilerine. Kurum araştırırken Fatih hocayla tanıştık ve daha telefonda karar verdik eve buraya gitmeliyiz diye. İyi ki diyoruz şu anda, tamamen doğru tercih oldu. Neredeyse 3 yıldır devam ediyoruz. Başladığımızda hiç konuşmayan, kelimesi dahi olmayan oğlum yaşıtlarını yakaladı.. Ve biz çok şanslıyız, Fatih hocaya ve diğer tüm hocalarımıza sonsuz teşekkürler. Gökçen, Sinem, Serap hocamız hepinizi çok seviyoruz ❣️

songül sönmez

15 aylık, henüz 2 aydır Koklear implant kullanan kızımı yaklaşık 6 aydır götürüyorum. Alanında uzman ve güler yüzlü bir ekibi var, harika bir idaresi ve ortamı var, sallama da olsa çay da içebiliyoruz kızımızı beklerken. Şaka bir yana, Melis ve Göknil adında iki öğretmenimiz var ikisine de ilgileri için çok teşekkür ederiz. Kurumun ihtiyacınıza göre yönlendirmesi, gelişim takibi çok iyi. Biz çok memnunuz, işitme ve konuşma alanında çok başarılı. İyi ki varlar, bize bu zorlu yolculukta rehberlik ediyor ve destek oluyorlar. Fatih bey ve ekibine başarılar.

ismail şahin

HER BİRİ BİRBİRİNDEN KIYMETLİ ÖGRETMENLERİMİZİN COCUKLARIMIZA VERDİĞİ EMEKDEN DOLAYI ÖNCELİKLE COK TESEKKÜR EDERİMM. AİLEMİZİN PARCASI BU KURUM .EYMENE KATTIKLARI ONCA GÜZELLİĞİN EMEKÇİLERİ HANDE HOCAM SERAP HOCAM ELİF HOCAM İBRAHİM HOCAM VEE FATİH HOCAM... DOGRUSU İYİ Kİ VARSINIZ SİZ.... İŞİNİZE VERDİĞİNİZ EHEMMİYET VE DİSİPLİNLİ OLUŞUNUZDA AYRICA GÜZEL HEP COCUKLARIMIZA GÜZELLİKLER KATMANIZ DİLEĞİYLE HEP VAR OLUN EGE SES TERAPİ. :)

zübeyde ılgın

Son derece işinde bilgili, tecrübeli, tüm ekibi eğitim aşkıyla yanan bir ailede olmak, en sevdiğinizi gözü kapalı emanet etmek, tek başınıza çıktığınız yolda güçlü bir ailenin fertleri olarak ilerlemek sadece anlatabildiklerimin bir kaçı... Ne mutlu bize

Birnur Özkorucu

Başta Fatih hoca olmak üzere , tüm Egeses terapi ailesine kıymetli öğretmen lerimize tek tek teşekkür ederiz iyiki varsınız İzmir'de bu işi tam anlamıyla yapan tek kurum Egeses terapi iyiki varsiniz.....

sevil babaoğlu

2016 yılında fatih hocamız ile tanıştık görüştüğümüz ilk kurumdu Ege ses terapi ve hemen kafamızda yer etmişti bu yolda bizim en büyük şansımız Ege ses ve ekibi ıyi ki sizleri tercih etmişiz bu yolda nasıl yürümemizi siz değerli öğretmenlerimizden öğrendik ve hıc takilmadik çok şükür kesinlikle tavsiye edebileceğim bir kurum teşekkürler EGE SES ve TERAPI ❤

huriye inci

Bir yıl boyunca bize; her zaman güler yüzle yaklaşan, güler yüzle konuşan tüm personele minnettarız.
Oğlumun severek ve isteyerek gitmek istediği dersleri bir sosyal faaliyet bir oyun gibi gördüğü fakat aynı zamanda da konuşmasını ilerlettigi uzun cümleler de kurabilmesini sağlayan bir okul.
Çok teşekkürler Özel Ege Ses Terapi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi . Oğlumuz şimdi daha mutlu ve bizlerle daha çok konuşuyor. .

ılkay girgin

oğlum yaklaşık 2 yıldır implantlı. Bu süreçte en büyük şansımız EGE SES AİLESİ oldu.
Tüm ekibe çok teşekkür ederim.

imren çeliktürk

Oğlum bazı harfleri söylemiyordu. Kursa başladıktan sonra hep olumlu gelişmeler kaydetti. Melike hanım ve Dursiye hanımın özverili çabaları sayesinde kısa sürede sorunumuzu atlattık. Yapılan iş gereği böyle Kurumlar için bence en onemlisi disiplin Fatih bey bunu çok iyi organize ediyor. Emeği geçen tüm ekibe sonsuz teşekkürler.

sevim can

2 yıl boyunca bizimle ilgilenen başta fatih bey ve bütün hocalarımıza teşekkürler çok güzel bi kurum tam bir aile ortamında çalışmalar yapılıyor tekrardân hepinize çok tessekurler ege ses terapi

Fuat Taşdelen

Oğlum Yağız Ege Ses Terapi'nin ilk öğrencilerinden biri 4 yaşında basit kelimeleri söyleyebiliyor ama zor olanları söyleyemiyordu cümle hiç kuramıyordu söyledikleri anlaşılmıyor el kol hareketleri ile işaret ederek anlatmaya çalışıyordu şimdi ise susturamıyorum 7 yaşında o kadar güzel konuşuyor ki okulda 1.sınıfta konuşmasıyla alakalı hiç sorun yaşamadık hatta gösteride şiir bile okudu çok çok çok teşekkür ederim herşey sizin sayenizde oldu Ege Ses Terapi gülen yüzünüz ve uzman kadronuzla bütün engelleri kaldırdınız eğer bizim gibi konuşma güçlüğü olan çocuklarınız var ise zamanla geçer demeyin hiç tereddüt etmeden Ege Ses Terapi'ye götürün şimdi çok mutluyuz iyi ki sizi tanımışız biz bir aileyiz sizi çok seviyoruz

aytül suygun

Benim kızım 2010 yılından beri koklear implantli yıllardır Fatih hocanın öğrencisi onunla beraber bütün zorlukların üstesinden geldik biz bir aileyiz çocuklar bizim geleceğimiz

berna pektaş

Kızımız henüz 1 yaşında bile değildi tanıştığımızda ama küçücük bebebeğe ne öğretilebilir demeyin hocalarımızdan gördüğümüz sevginin ilginin değerin kıymeti anlatılamaz hepinize sonsuz teşekkürler gerçek eğitimin adresi egeses terapi

fatoş divarcı

Herkese tavsiye ederim. Oğlumuz bazı harfleri karıştırıyordu, kısa bir sürede düzeldi. Öğretmenler çok sevecen olduğundan oğlumuz derslere severek geliyordu.

nilhan tufan

Nezih, ilgili, bilgili, temiz ve güvenilir bir kurum olduğunu düşünüyoruz. Çocuğumuzun gelişimi konusunda doğru yer olduğunu düşündüğümüz için tercih ettik. Kısa sürede verdiğimiz kararın ne kadar doğru olduğuna emin olduk. Kızım severek geliyor.

Veli

İyi ki bu kurum ile yollarımız kesişmiş. Bizim için büyük bir şans. Tavsiyeler doğrultusunda geldik. Beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Teşekkür ederiz.

Veli