VELİ GÖRÜŞLERİ

Bana göre herşey mükemmel .hizmetleriniz için çok teşekkür ederim,hizmetlerinizin daim olmasını dilerim.

Veli

Öğretmenlerimizi içten ve samimi buluyorum.özellikle oğlum çok seviyor ve isteyerek geliyor.

Veli

Çocuğumun daha güzel konuşmasını istiyorum.kendisini ifade etmesini ve arkadaşlarıyla daha güzel diyalog kurmasını istiyorum,keşke deers saatlerimiz daha uzun olsa

Veli

Daha önce gittiğim terapi merkezinden daha iyi buluyorum ve çalışmaları ve çocuklarımıza yaklaşımlarını eğitimleri çok iyi yani çocuğum gelirken mutlu oluyor.buda benim için çok önemli.

Veli

Kızım burada daha iyi eğitim alıyor ve daha iyi gittiğini düşünüyorum

Veli

Sadece işitme ve konuşma üzerine bir kurum olması tercih sebebimiz oldu.

Veli

Terapi için kendimize yer ararken raslantı olarak karşımıza çıktı. Böyle bir ekiple çalıştığımız için çok şanslıyız. Sadece dil üzerine bir okul olması öne çıkması için bir etken.

Veli

Oğlumun burayı sıcak bir yuva olarak görmesi benim için önemli. Birkaç ay olmasına rağmen farklılıklar görmemiz bizim için memnun edici.

Veli

Yeni bir kurum arayışımızda burayı bulduk, iyi ki de bulduk. Bekleme salonunda çocuklar beklerken oynayabilecekleri satranç, çocuk dergileri bulunursa zamanı değerlendirebilirler.

Veli

Ege Ses’ten çok memnunum. Hocalarımız da güleryüzlü ve sıcak, hepinizden çok memnunum, emeğiniz için teşekkür ediyorum hepinize.

Veli

Okulumuz personeli ve öğretmenleri hepsi güleryüzlü ve içten. Okul zaten okul değil de bir ev ortamı gibi sıcak ve huzurlu. Çocuğumu bu okula güvenle ve huzurla gönderiyorum. Fatih ve Selen hocamıza bu okulu açtıkları ve bu personeli bir araya getirdikleri için, çocuklarımıza bu imkanı sağladıkları için çok teşekkür ederim.

Veli

Okulu yalnızca işitme engelli ve konuşma problemi olan çocuklara eğitim verdiği için tercih ettim. Çocuğumun burada sosyalleşmesini, çekingen tavrını atmasını, soru sorulduğu zaman utanmadan, çekinmeden kendini ifade etmesini istiyorum.

Veli

Tam anlamıyla bütün öğretmenler ve çalışan personeliyle işinin ehli insanlar. Tam kadro uzman kişiler, hepsinin yüreğine sağlık. Sadece dil üzerine bir okul olduğu için ve kızımın konuşmayı kazanıp kendine özgüveni gelmesi için burayı tercih ettim.

Veli

İlk önce benim için öğretmen önemlidir, onun güleryüzlü olması ve çocuğumla anlaşması için biz burayı seçtik. Çok memnunuz, buradaki çalışanlara teşekkür ederiz.

Veli

Oğlumun ve bizim hayatımıza giren mucizelerden birisiniz. Böyle güzel bir kurumda ve dalında uzman, sevgi dolu öğretmenlerden eğitim aldığımız için çok şanslıyız. Öğretmenlerimizin sevgisi ve bilgisi ile oğlum konuşmasında çok yol katetti. Oğlum derdini anlatamayan, sorunlarını çözmeyen, ifadesi eksik olan bir çocuktu. Şimdi ise bambaşka bir çocuk oldu. Olumlu etkileriniz için çok tesekkür ederiz. Sizi çok seviyoruz.

Veli

Ege Ses Terapi dışı gibi içi de güzel sevimli tertemiz bir okul. Eğitimine söyleyecek sözümüz yok zaten. Öğretmenlerimizin hepsi güler yüzlü. Ege Ses Terapi çok güzel bir okul biz çok memnunuz.

Veli

Gördüğüm en hijyenik eğitim merkezi. Öğretmenler ve personel işini severek ve güleryüzle yaptıkları için başarı kaçınılmaz kılınmış, Tebrikler Fatih Bey'e

Veli

Bu kurum çocuğuma çok büyük artılar kazandırdı. Veli olarak benimde bilinçlenmemi sağlıyor.Çocuğuma neyi nasıl öğreteceğimi artık daha iyi biliyorum.

Veli